Угода про використання персональних данихДана угода про використання персональних даних (далі Угода) поширюється на адміністратора сайту (далі Виконавець) і на зареєстрованих користувачів (далі Замовник) сайту www.route4you.com.ua
Замовляючи послуги у Виконавця та / або реєструючись на сайті www.route4you.com.ua Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Угодою і згодні з його пунктами, і погоджуєтесь надати Виконавцю та / або довіреним особам Виконавця персональні дані про себе. Якщо Ви не згодні з одним або декількома пунктами Угоди, або не згодні надати персональні дані про себе Виконавцю та / або довіреним особам Виконавця, будь ласка, відмовтеся від послуг Виконавця та / або від реєстрації на сайті.

1. Персональні дані, які збирає, зберігає і обробляє Виконавець

1.1. Для повноцінного надання послуг Замовнику, Виконавець збирає, зберігає і обробляє персональні дані Замовника.
1.2. У число персональних даних, які збирає, зберігає і обробляє Виконавець, входить:
1.2.1. Ім'я, прізвище, адреса електронної пошти, номер телефону (в тому числі і мобільного);
1.2.2. Дані, які автоматично передаються в мережу з пристрою Замовника: IP-адреса, інформація з файлів cookie, інформація про браузер чи іншу програму, за допомогою яких Замовник здійснює доступ в мережу і до конкретного сайту, дата і час доступу, адреса запитуваної сторінки.
1.2.3. Номер електронного гаманця Замовника.
1.2.4. Інші відомості про Замовника, які Виконавець обгрунтовано може віднести до персональних даних.

2. Для яких цілей використовує Виконавець персональні дані Замовника

2.1. В рамках цієї Угоди персональні дані Замовника можуть бути використані в наступних цілях:
2.1.1. Для надання Замовнику інформації про використане Замовником обладнання, послугу і сервіс, а також для надання інформації про товари і послуги, які, на думку виконавця, можуть представляти інтерес для Замовника;
2.1.2. Для проведення опитувань і маркетингових, статистичних та інших досліджень;
2.1.3. Для доставки замовлених/узгоджених товарів і надання інших послуг Замовнику;
2.1.4. Для інформування Замовника про нові послуги або товари Виконавця та / або партнерів Виконавця. Замовник може бути поінформований за допомогою різних засобів зв'язку, включаючи, але не обмежуючись перерахованим: поштова розсилка, електронна пошта, телефон (в тому числі мобільний телефон), факсимільний зв'язок, мережу інтернет;
2.1.5. Для захисту інтересів Виконавця;
2.1.6. Для розміщення в рамках проведення спортивно-масових заходів в місцях проведення таких заходів;
2.1.7. Для інших законних цілей, спрямованих на удосконалення якості послуг, що надаються і продуктів Виконавця.

3. Надання персональних даних Замовника третім особам

3.1. За винятком випадків, передбачених законодавством та цією Угодою, Виконавець зобов'язується без прямої згоди Замовника не продавати, не надавати в користування, не обмінювати і ніяким іншим чином не передавати третім особам персональні дані Замовника.
3.2. Виконавець має право на розголошення третім особам персональні дані Замовника, якщо:
3.2.1 Замовник дав свою пряму згоду на передачу своїх персональних даних третім особам.
3.2.2. Передача персональних даних Замовника необхідна для надання послуг Замовнику та / або для обробки персональних даних Замовника.
У разі, коли Виконавець передає персональні дані Замовника третім особам, Виконавець вимагає від третіх осіб дотримання конфіденційності персональних даних Замовника, а Замовник надсилається повідомлення про передачу персональних даних третій особі.
3.2.3. Передача, використання або розкриття такої інформації необхідні для:
- Дотримання будь-яких чинних законів і нормативних актів;
- Рішення і / або усунення виниклих технічних проблем;
- Захисту інтересів Виконавця.
3.3. У разі, якщо Виконавцем буде здійснено повне або часткове продаж або інша передача своїх активів, до одержувача активів перейдуть всі зобов'язання щодо збереження конфіденційності персональних даних Замовника, передбачені цією Угодою.

4. Захист персональних даних Замовника

4.1. Виконавець вживає всіх необхідних заходів для захисту персональних даних Замовника. Однак на Замовникові лежить вся відповідальність за забезпечення безпеки пристроїв, через які Замовник здійснює вихід в мережу Інтернет, і інформації, що зберігається на цих пристроях.
4.2. Замовник підтверджує і погоджується з тим, що він особисто відповідає:
4.2.1. За забезпечення безпеки пристрою (персональний комп'ютер, мобільний пристрій і т.д.), через яке Замовник здійснює вихід в мережу Інтернет;
4.2.2. За зберігання інформації: паролі, інформація про облікові записи і т.д.

5. Згода Замовника на добровільне надання персональних даних Виконавцю

5.1. Замовляючи послуги Виконавця та / або реєструючись на сайті http://www.route4you.com.ua Замовник в явній формі висловлює свою згоду надати Виконавцю та довіреним особам Виконавця свої персональні дані для збереження, подальшої обробки та використання цих даних.
5.2. Замовник зобов'язаний підтримувати персональні дані про себе в актуальному стані.
5.3. Замовник може в будь-який момент відписатися від розсилки